Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-03-05 | Odsłon: 39
ID ogłoszenia: 30669

Naprawa i konfiguracja sprzętu it (komputerów, laptopów, rou


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Jesteśmy przygotowani na naprawę każdego laptopa. Obojętnie czy jest to laptop marki Sony, Acer, Asus, HP, Toshiba, Dell, Samsung lub Lenovo.
Odpowiednie zaplecze ludzkie i sprzętowe pozwala nam zapewnić fachowy serwis dla każdego modelu i każdej serii laptopa.

Sprzęt, który przyjmuję do naprawy nigdy nie zostaje bardziej uszkodzony niż w chwili odbioru. Wszelkie problemy wymagające decyzji właściciela (np. kupno zamiennika uszkodzonej części) są konsultowane przed naprawą.

Dodatkowo oferuję konfigurację routerów i innych podzespołów komputerowych, w taki sposób aby ze sobą współpracowały. Czasami jest to oczywiście niemożliwe. W takim przypadku informuję osobę zlecającą o zaistniałym fakcie i przedstawiam rozwiązanie, które powinno ją satysfakcjonować. Posiadam duże doświadczenie w budowaniu większych sieci komputerowych w budynkach wielo piętrowych.

W przypadku braku odbioru telefonu zalecam sms'a z podstawowymi informacjami - adres i kilka słów o zaistniałym problemie. Swoje usługi świadczę do 30 kilometrów od Świdnicy (oczywiście jeśli zajdzie chęć zleceniodawcy możliwy jest dojazd na większe odległości).

Czy stać Cię na zaniesienie laptopa do nieznanego serwisu?
Mam wyspecjalizowany zespół i zaplecze, które gwarantuje
skuteczną i szybką naprawę laptopa. Pisemna gwarancja obejmuje 365 dni

USŁUGI INFORMATYCZNE / SERWIS KOMPUTERÓW:

- Naprawa Komputerów / z dojazdem do klienta
- Składanie komputerów / Modernizacja / Konfiguracja
- Odzyskiwanie danych z Dysków twardych oraz pamięci flash
- Instalacje sieci komputerowych LAN / WAN / VPN
- Instalacje serwerów
- Strony i sklepy internetowe
- Obsługa Informatyczna I opieka dla firmy i biura
- Serwis

USŁUGI INSTALATORSKIE :

- Systemy monitoringu
- Systemy alarmowe
- Domofony , wideodomofony
- Automatyka
- Instalacje infrastruktury kablowej
- Instalacje nisko prądowe
- Serwis

Kontakt:
dolnośląskie
Nr telefonu: 535267713
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: wojtek
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Naprawa i konfiguracja sprzętu it (komputerów, laptopów, rou


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.