Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-04-18 | Odsłon: 22
ID ogłoszenia: 31577

Masternode - Antminer, koparka Bitmain, L3+, D3, S9, GPU, BT


Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Masternode na Polis zarabiaj 150 zł dziennie.

Masternode jest to najnowsza technologia zwiększania swojego kapitału opartego o technologię Blockchain

Do tej pory, aby odnosić zyski na kryptowalutach trzeba było kupować chińskie koparki kryptowalutowe, które były uciążliwe w obsłudze. Od niedawna mamy możliwość inwestowania w najnowsze amerykańskie projekty maszyn wirtualnych typu Masternode

W skład produktu masternode Polis wchodzi:
- komputer Lenovo 11,6 cali z dedykowanym oprogramowaniem Linux dającym najwyższe bezpieczeństwo w sieci
- 1000 jednostek polis
- wirtualny serwer opłacony na rok czasu
- roczne wsparcie naszych informatyków
- zainstalowane portfele: Litecoin, Dash , Magnet, Polis

Jak dużo mogę zarobić?

Na dzień 18.04.2018r. przy inwestycji 29,900 zł, miesięcznie zarabiamy około 5000 zł, a zwrot z inwestycji następuje po około 7 miesiącach

Pomijając codzienne zyski jesteśmy stale właścicielami zainwestowanego kapitału i cały czas możemy nim dysponować. Jest to inwestycja łatwa do szybkiego spieniężenia.

Codziennie do naszego portfela spływa około 8 nowych jednostek, co daje 3029 Polis rocznie.
Dzięki wykopanym nowym jednostkom Polis, na tym samym urządzeniu możemy postawić kolejne serwery masternode.


Link do produktu:
mrcrypto.pl/kolekcja/sklep-online/masternode-polis

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy również do naszego biura w Warszawie gdzie zaprezentujemy działanie i możliwości masternode.

Kontakt:Warszawa
mazowieckie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: mr
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  29 900 zł
Masternode - Antminer, koparka Bitmain, L3+, D3, S9, GPU, BTMasternode - Antminer, koparka Bitmain, L3+, D3, S9, GPU, BT


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.