Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-05-09 | Odsłon: 38
ID ogłoszenia: 32081

Kasy fiskalne Elzab Novitus Aclas


Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Kasy fiskalne Biała Podlaska PROMOCJA!
Rozpoczynasz działalność, potrzebujesz niedrogiej, nowoczesnej kasy zapraszamy do WaMedic. U nas: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, niskie ceny, profesjonalne doradztwo!
Pakiet: Programowanie, szkolenie, fiskalizacja GRATIS!
Zapraszamy do kontaktu.

Kasy ELZAB, NOVITUS, ACLAS z kopią elektroniczną!

Już od 1069zł brutto.

Promocja trwa do 31.08.2018r. lub do wyczerpania zapasów.

Kontakt:


ul. Twarda 2
Biała Podlaska
lubelskie
Nr telefonu: 83 410 79 41
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: WaMedic Sp. z o.o. Sp.k.
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Kasy fiskalne Elzab Novitus AclasKasy fiskalne Elzab Novitus Aclas


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.