Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-05-23 | Odsłon: 19
ID ogłoszenia: 32441

Sprzedam laptop Tosbiba Satellite L750 D-1F2.


Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

Sprzedam pilnie laptop Tosbiba Satellite L750 D-1F2.
Procesor:AMD A4-3305M
Wyświetlacz 15.6 cala
Dysk HDD 500 GB
DDR 3 RAM:4096 MB 1333 MHz
Kolor : srebrny, czarna klawiatura
system Windows Home 7Premium 64 bit
Stan: bardzo dobry, mało używany.
Polecam !
cena do negocjacji

Kontakt:Lipno
kujawsko-pomorskie
Nr telefonu: 662640593
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Darek
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  990 zł
Sprzedam  laptop Tosbiba Satellite L750 D-1F2.Sprzedam  laptop Tosbiba Satellite L750 D-1F2.Sprzedam  laptop Tosbiba Satellite L750 D-1F2.


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.