Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-08-30 | Odsłon: 7
ID ogłoszenia: 35158

PAMIĘĆ USB CATERPILLAR 8 GB PENDRIVE FLASH TWISTER

Dodane przez: Miniisprzęt

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Wysokiej jakości pamięć USB o pojemności 8 GB to niezbędny gadżet dla każdego sympatyka marki Caterpillar oraz pasjonata branży budowlanej. To nie tylko stylowy gadżet, ale przede wszystkim przydatne akcesorium do przechowywania różnych plików, dokumentów, zdjęć czy filmów, które można mieć zawsze przy sobie.

Pendrive posiada obracaną o 360⁰ obudowę wykonaną z metalu, co dodatkowo zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zgubieniem zatyczki. Na jednej ze stron znajduje się wygrawerowane logo marki Caterpillar - CAT.

Do pendrive’a została dołączona smyczka, którą można podpiąć do urządzenia za pomocą małego uchwytu przymocowanego do metalowej obudowy. Dzięki niewielkim rozmiarom można mieć go zawsze przy sobie.

Korzystanie z urządzenia jest banalnie proste – wystarczy podłączyć go do komputera za pomocą portu USB, bez konieczności instalacji dodatkowych sterowników.

Urządzenie zostało zapakowane w kartonowe pudełko.

Parametry techniczne:
Długość: 87 mm
Wysokość: 18 mm
Szerokość: 10 mm
Pojemność: 8 GB
Kolor: czarny
Materiał: plastik i metal

Kontakt:Brzesko
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Miniisprzęt
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  59 zł
PAMIĘĆ USB CATERPILLAR 8 GB PENDRIVE FLASH TWISTER


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.