Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-08-30 | Odsłon: 8
ID ogłoszenia: 35180

PAMIĘĆ USB PENDRIVE ZAGĘSZCZARKA WACKER FLASH 16GB

Dodane przez: Miniisprzęt

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Niezawodna pamięć USB o pojemności 16 GB to niezbędny gadżet dla każdego sympatyka marki Wacker Neuson oraz pasjonata branży budowlanej. To nie tylko stylowy gadżet, ale przede wszystkim przydatne akcesorium do przechowywania różnych plików, dokumentów, zdjęć czy filmów, które można mieć zawsze przy sobie.

Obudowa nośnika pamięci została wykonana z miękkiego PVC, co dodatkowo zabezpiecza pendrive przed uszkodzeniem. Stylizowana na kształt zagęszczarki stopowej, niewątpliwie przyciąga wzrok. Posiada logo oraz nazwę marki Wacker Neuson.

W celu ściągnięcia zatyczki ochronnej wystarczy delikatnie pociągnąć za stopę zagęszczarki.

Korzystanie z urządzenia jest banalnie proste – wystarczy podłączyć go do komputera za pomocą portu USB, bez konieczności instalacji dodatkowych sterowników.

Parametry techniczne:
Pojemność: 16 GB
Długość: 50 mm
Szerokość: 23 mm
Wysokość: 77 mm
Stopa do ubijania: 20 x 20 mm
Materiał: PVC

Kontakt:Brzesko
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Miniisprzęt
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  69 zł
PAMIĘĆ USB PENDRIVE ZAGĘSZCZARKA WACKER FLASH 16GB


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.