Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-08-30 | Odsłon: 8
ID ogłoszenia: 35185

POWERBANK SLIM WACKER NEUSON PRZENOŚNY AKUMULATOR

Dodane przez: Miniisprzęt

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Powerbank to przenośny akumulator, idealnie sprawdzający się do zasilania telefonu komórkowego, tabletu, odtwarzacza mp 3, nawigacji, aparatu bądź innego urządzenia mobilnego – wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do tradycyjnego zasilania.

Dzięki niewielkiemu rozmiarowi i lekkiej wadze urządzenie można bez problemu mieć zawsze przy sobie.

Urządzenie posiada wskaźnik poziomu naładowania, dzięki któremu można śledzić konieczność podłączenia go do gniazda zasilającego.

W zestawie z powerbankiem znajduje się kabel USB – micro USB pozwalający na podłączenie przenośnego akumulatora do urządzenia mobilnego lub do gniazda ładowarki w przypadku rozładowania.

Obudowa urządzenia została wykonana z tworzywa sztucznego. Na jednej ze stron znajduje się logo oraz motto firmy Wakcer Neuson – „Wacker Neuson — all it takes!”.

Dodatkowo w obudowie znajduje się mały otwór, pozwalający na przymocowanie urządzenia do zestawu kluczy, smyczki czy dowolnego paska.

Powerbank został zapakowany w kartonowe pudełko producenta.

Parametry techniczne:
Długość: 112 mm
Szerokość: 8 mm
Wysokość: 44 mm
Kolor: czarny
Pojemność baterii: 3000 mAh
Typ akumulatora: Li-ion
Typ portu: wejście USB i micro USB

Kontakt:Brzesko
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Miniisprzęt
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  69 zł
POWERBANK SLIM WACKER NEUSON PRZENOŚNY AKUMULATOR


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.