Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-08-30 | Odsłon: 8
ID ogłoszenia: 35206

BRELOK CATERPILLAR ZAWIESZKA ŁADOWARKA USB MOBILNE

Dodane przez: Miniisprzęt

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Ładowarka USB to niezwykle przydatne urządzenie oraz niezbędny gadżet dla każdego sympatyka marki Caterpillar.

To nie tylko stylowy gadżet, ale przede wszystkim przydatne akcesorium do ładowania urządzeń mobilnych wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do tradycyjnych metod ładowania.

Urządzenie jest kompatybilne z urządzeniami typu iPhone, iPad, iPod oraz wyposażonych w złącze Micro-USB, co oznacza, że za pomocą tego niezwykle poręcznego kabla do ładowania możemy załadować większość urządzeń mobilnych.

Ładowanie za pomocą tego niezwykłego kabla jest banalnie proste. Wystarczy podpiąć wtyczkę kabla do dowolnego portu USB, a drugą stronę włożyć do naszego urządzenia mobilnego – w przypadku urządzeń typu iPhone, iPad, iPod logiem do góry, natomiast w przypadku urządzeń wyposażonych w złącze micro-USB logiem w dół.

Gadżet został wykonany z elastycznej gumy PVC w kolorze czarnym. Posiada logowania marki Caterpillar - CAT.

Ładowarka jest niezwykle lekka i poręczna, dodatkowo została wyposażona w brelok, dzięki czemu można ją przypiąć do kluczy czy smyczy oraz mieć zawsze przy sobie. Kabel do ładowania przypięty jest do breloka za pomocą niewielkiego magnesu.

Kabel do ładowania został zapakowany w plastikowe opakowanie producenta.

Kontakt:Brzesko
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Miniisprzęt
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  79 zł
BRELOK CATERPILLAR ZAWIESZKA ŁADOWARKA USB MOBILNE


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.