Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-08-30 | Odsłon: 10
ID ogłoszenia: 35242

POWERBANK CATERPILLAR GADŻET ŁADOWARKA BATERIA CAT

Dodane przez: Miniisprzęt

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Power Bank – to przenośny akumulator, służący głównie do ładowania urządzeń mobilnych, zwłaszcza w miejscach niedostępnych do tradycyjnego zasilania. Możemy nim ładować takie urządzenia jak: smartfon, Ipod, Iphone, nawigacja, aparat, tablet, laptop.

W zestawie znajduje się kabel USB- micro USB, dzięki któremu możemy podłączyć akumulator do urządzenia mobilnego. Power bank wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze czarno-białym, na froncie widnieje nadruk logo firmy Caterpillar, po przeciwnej stronie - grawer z nazwą urządzenia.

Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w pasek, który umożliwia podpięcie go do smyczy lub kluczy. Power bank jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca, tym samym jest funkcjonalny oraz poręczny. Urządzenie jest zapakowane w kartonowe pudełko wraz z instrukcją obsługi.

Parametry techniczne:
Długość: 95 mm (Power Bank) / 310 mm (kabel)
Szerokość: 20 mm
Wysokość: 20 mm
Kolor: czarno-biały
Pojemność baterii: 2200 mAh
Typ portu: wejście USB i micro USB

Kontakt:Brzesko
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Miniisprzęt
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  89 zł
POWERBANK CATERPILLAR GADŻET ŁADOWARKA BATERIA CAT


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.