Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-08-30 | Odsłon: 11
ID ogłoszenia: 35282

ZESTAW SAMOCHODOWY – ŁADOWARKA I BRELOK CATERPILLAR

Dodane przez: Miniisprzęt

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Zestaw samochodowy to świetny prezent dla osoby spędzającej większość swego czasu za kółkiem. Od teraz rozładowany telefon podczas podróży nie stanowi problemu, a klucze samochodowe zachwycają nowoczesnym wyglądem. Zestaw jest niezwykle przydatny dla każdego fana samochodowych akcesoriów. W skład kompletu wchodzą: ładowarka samochodowa USB Caterpillar oraz brelok metalowy Caterpillar.

Ładowarka samochodowa USB Caterpillar to niezwykle przydatne urządzenie oraz niezbędny gadżet dla każdego sympatyka marki Caterpillar. Ładowarka posiada podwójne gniazdo USB, jest niezwykle łatwa w użytkowaniu. Wystarczy podłączyć ładowarkę do gniazda zapalniczki samochodowej, a następnie za pomocą kabla USB podpiąć się do telefonu, nawigacji lub innego urządzenia mobilnego. Urządzenie zapewnia duży prąd wyjściowy. Ładowarka została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Posiada nadrukowane logo marki Caterpillar - CAT.

Brelok metalowy Caterpillar został wykonany z wysokiej jakości połyskliwego metalu o niezwykle wyrafinowanym i nowoczesnym designie. Na jednej ze stron posiada laserowo grawerowane logo marki Caterpillar. Brelok został wyposażony w wygodny mechanizm przyczepiania do kluczy za pomocą wysuwanego metalowego pierścienia.

Parametry techniczne:
Napięcie wejściowe: 12V - 24V (ładowarka)
Długość: 68 mm (ładowarka) / 20 mm (brelok)
Wysokość: 35 mm (ładowarka) / 50 mm (brelok) / 75 mm (brelok z pierścieniem)
Szerokość: 42 mm (ładowarka) / 6 mm (brelok)
Średnica pierścienia: 30 mm (brelok)
Materiał: tworzywo sztuczne (ładowarka) / metal (brelok)
Kolor: czarny (ładowarka)
Port USB: każdy port max. 5V / 2.4A (ładowarka)

Kontakt:Brzesko
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Miniisprzęt
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  105 zł
ZESTAW SAMOCHODOWY – ŁADOWARKA I BRELOK CATERPILLAR


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.