Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-08-30 | Odsłon: 12
ID ogłoszenia: 35296

ZESTAW USB POWER BANK ŁADOWARKA AKUMULATOR GADŻET

Dodane przez: Miniisprzęt

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Zestaw urządzeń przenośnych to komplet niezwykle przydatnych na co dzień gadżetów. W skład zestawu wchodzą: pamięć USB Twister oraz power bank Super Slim Wacker Neuson.

Pamięć USB Twister to przydatne akcesorium o pojemności 8 GB do przechowywania różnych plików, dokumentów, zdjęć czy filmów, które można mieć zawsze przy sobie. Pendrive posiada obracaną o 360⁰ obudowę wykonaną z metalu, co dodatkowo zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zgubieniem zatyczki.

Power bank Super Slim Wacker Neuson to przenośny akumulator idealnie sprawdzający się do zasilania urządzeń mobilnych wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do tradycyjnego zasilania. Dzięki kompaktowej budowie i lekkiej wadze urządzenie można bez problemu mieć zawsze przy sobie.

Parametry techniczne:
Pojemność: 8 GB (USB) / 3000 mAh (power bank)
Długość: 57 mm (USB) / 112 mm (power bank)
Szerokość: 10 mm (USB) / 8 mm (power bank)
Wysokość: 18 mm (USB) / 44 mm (power bank)
Typ akumulatora: Li-ion (power bank)
Typ portu: wejście USB i micro USB (power bank)
Materiał: plastik i metal (USB)
Kolor: szary (USB) / czarny (power bank)

Kontakt:Brzesko
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Miniisprzęt
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  115 zł
ZESTAW USB POWER BANK ŁADOWARKA AKUMULATOR GADŻET


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.