Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-08-31 | Odsłon: 11
ID ogłoszenia: 35370

ZESTAW USB POWER BANK LATARKA WACKER ŁADOWARKA LUX

Dodane przez: Miniisprzęt

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Zestaw gadżeciarza to komplet niezwykle przydatnych na co dzień gadżetów, które dodatkowo zachwycają swoim wyszukanym wyglądem i nowoczesną formą. W skład zestawu wchodzą: pamięć USB zagęszczarka stopowa Wacker Neuson oraz power bank z latarką Wacker Neuson.

PamięćUSBzagęszczarka stopowa Wacker Neuson to przenośna pamięć o pojemności 16 GB do przechowywania różnych plików, dokumentów, zdjęć czy filmów. Pendrive zachwyca i niewątpliwie przyciąga wzrok ze względu na swoją niezwykłą formę stylizowaną na kształt zagęszczarki stopowej.

Power bank z latarką Wacker Neuson to przenośny akumulator, idealny do ładowania urządzeń mobilnych wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do tradycyjnego zasilania. Naładowanie akumulatora za pomocą gniazda zapalniczki samochodowej lub portu USB w komputerze pozwala na późniejsze korzystanie z urządzenia jako power bank'a. Dodatkowo urządzenie posiada latarkę LED wyposażoną w dwa tryby świecenia (standardowy – światło ciągłe i przerywany – szybkie migotanie) oraz funkcję obrotu o 180 stopni dla lepszego dostępu do latarki i portów ładowarki. Całość zachwyca designerskim wyglądem.

Parametry techniczne:
Pojemność: 16 GB (USB) / 1400 mAh (power bank)
Długość: 50 mm (USB) / 145 mm (power bank)
Szerokość: 23 mm (USB)
Wysokość: 77 mm (USB)
Stopa do ubijania: 20 x 20 mm (USB)
Średnica: 29 mm (power bank)
Napięcie wejściowe: (ŁADOWARKA SAMOCHODOWA)12 V / 24 V (power bank)
Napięcie wejściowe: (USB) 5 V / 400 mA (power bank)
Napięcie wyjściowe: (ŁADOWARKA SAMOCHODOWA) 5 V / 1 A (Max) (power bank)
Napięcie wyjściowe: (POWERBANK) 5 V / 500 mA (power bank)
Materiał PVC: (USB) / tworzywo ABS, aluminium (power bank)
Kolor: czarny (power bank)

Kontakt:Brzesko
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Miniisprzęt
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  198 zł
ZESTAW USB POWER BANK LATARKA WACKER ŁADOWARKA LUX


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.