Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-09-24 | Odsłon: 12
ID ogłoszenia: 35927

Dodawanie Produktów Tworzenie Wystawianie Aukcji Allegro


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Witam

Oferuję zdalne wystawianie aukcji na platformie Allegro, OLX, Ebay, sprzedajemy, gumtree (oraz pokrewnych), dodawanie produktów do sklepów internetowych (IAI Shop, Prestashop itp.), tworzenie opisów (opisy produktów, o sprzedającym, zwroty, reklamacje, gwarancje, zmiana starego opisu na nowy dla allegro) oraz przygotowywanie grafiki do aukcji (białe tło - szparowanie, nieznaczne poprawki).

Posiadam również wiedzę na temat prowadzenia sklepu internetowego, obsługi przed i po sprzedażowej klienta oraz obsługi zamówień (kontakt z klientem - telefonicznie i mailowo; współpraca z kurierami; kompletacja zamówień).

Jestem także zainteresowany zdalną, stałą współpracą w pełnym wymiarze godzin.

Więcej informacji udzielę prywatnie.

Pozdrawiam

Kontakt:Miechów
małopolskie
Nr telefonu: 531422828
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Damian
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  1 zł
Dodawanie Produktów Tworzenie Wystawianie Aukcji Allegro


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.