Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-10-03 | Odsłon: 10
ID ogłoszenia: 36136

Pomoc techniczna oraz wsparcie informatyczne sklepów presta


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Pomoc techniczna oraz wsparcie informatyczne sklepów PrestaShop

Oferujemy profesjonalne usługi związane z usuwanie awarii sklepu, jego skalowaniem, poprawianiem błędów. Pomożemy zoptymalizować Twój sklep i zwiększyć jego efektywność w sprzedaży internetowej poprawić jego bezpieczeństwo oraz bezawaryjność.

W ofercie:

Doradztwo w wyborze rozwiązań eCommerce,
stałe wsparcie techniczne,
wsparcie i gwarancje po wykonanym projekcie sklepu,
projektowanie nowych modułów, według ustaleń, dostosowanych do indywidualych zadań,
modernizacja oraz aktualizacja działajacych modułów,
modyfikacje kodu szablonu sklepu internetowgo,
naprawa sklepów prestashop,
naprawa sklepów "po włamaniu",
aktualizacja skryptu do wyższej wersji,
optymalizacja (SEO) pod wyszukiwarki internetowe,
optymalizacja wydajności działania sklepu.

Szcegóły https://netteria.net/pomoc-techniczna-prestashop-naprawa/114/

Kontakt:


oś. leśne 9
Kostrzyn
lubuskie
Nr telefonu: 795444861
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Netteria.NET
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Pomoc techniczna oraz wsparcie informatyczne sklepów presta


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.