Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-11-09 | Odsłon: 3
ID ogłoszenia: 36879

Zegarek metalowy Caterpillar Boston

Dodane przez: Miniisprzęt

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Wyjątkowy, męski zegarek z logo marki Caterpillar znajdującym się na okrągłej tarczy.
Zawieszony na pasku ze stali nierdzewnej. Koperta wykonana z nierdzewnej stali szlachetnej.
Tarcza zegara jest w kolorze czarnym.
Zegarek jest wodoodporny nawet do 100 m.
Zegarek ceniony jest wśród mężczyzn lubujących się w produktach najwyższej jakości.
Zegarek został zapakowany w eleganckie oryginalne pudełko z logo marki Caterpillar.

Parametry techniczne

Grubość koperty: 10,5 mm
Średnica koperty: 42 mm
Kształt koperty: okrągły
Wodoodporność: 100 m
Materiał koperty: stal nierdzewna
Materiał paska: stal nierdzewna
Kolor paska: srebrny

Na wyświetlaczu i na koronie zegarka znajdują się

wskazówka godzinowa,
wskazówka minutowa,
wskazówka sekundowa,
datownik.

Kontakt:


Brodzińskiego 68
Bochnia
małopolskie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Miniisprzęt
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  619 zł
Zegarek metalowy Caterpillar Boston


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.