Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2016-10-12 | Odsłon: 136
ID ogłoszenia: 17782

Napiszę pracę - szybko, tanio i solidnie


Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Dzień dobry,

Jestem absolwentką filologii polskiej. Pisaniem prac (dla studentów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjalnych i podstawowych) zajmuję się od kilku lat.

Prace piszę z zakresu historii, wiedzy o społeczeństwie, języka polskiego, biologii i geografii, a także prace ściśle związane z kierunkami artystycznymi, humanistycznymi, pedagogicznymi, społecznymi, prawniczymi, medycznymi, przyrodniczymi (m.in. dziennikarstwo, biologia, filologia polska, socjologia, psychologia, pedagogika, politologia, stosunki międzynarodowe, dietetyka, pielęgniarstwo i inne).

Ze swojej strony gwarantuję satysfakcję klienta, terminowość, niepowtarzalność prac (absolutny brak plagiatu) oraz niską cenę - w większości przypadków 15 zł za stronę. Płatność następuje po napisaniu pracy.

Istnieje możliwość wykonania raportu antyplagiatowego (płatne dodatkowo, według cennika z wybranego systemu antyplagiatowego).

Kontakt: kprace5@gmail.com

Pozdrawiam i zapraszam,
Karolina

Kontakt:cała Polska
mazowieckie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Karolina
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  15 zł
nopic


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.