Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2016-12-06 | Odsłon: 76
ID ogłoszenia: 19991

Książki po angielsku ze słownikiem


Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Wydawnictwo [ze słownikiem] oferuje unikalne na polskim rynku publikacje w języku angielskim wraz z podręcznym słownikiem angielsko-polskim.
Ich celem jest ułatwienie czytania po angielsku dla osób, które uczą się tego języka jak i wszystkich chętnych, którzy chcieliby przeczytać klasyczną literaturę w oryginale.
Książki wydane przez Wydawnictwo [ze słownikiem] posiadają na marginesie każdej strony podręczny słownik – zawiera on tłumaczenia wszystkich nowych słów, które pojawiają się w tekście. Na końcu każdej publikacji znajduje się kompletny słownik wszystkich słów i form, które wystąpiły tekście.
Wśród wydanych tytułów znajdą Państwo kanon klasycznej literatury jak m.in. Przygody Sherlocka Holmesa, Alicję w Krainie Czarów, Tajemniczy ogród, Wojnę światów czy Wehikuł czasu.
Wszystkie wydane tytuły zawierają oryginalną treść oraz pisownię bez adaptacji i skrótów.
Więcej na naszej stronie http://zeslownikiem.pl

Kontakt:


K. Goduli 36
Ruda Śląska
śląskie
Nr telefonu: 517861319
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Martyna Różańska
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Książki po angielsku ze słownikiem


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.