Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-01-13 | Odsłon: 73
ID ogłoszenia: 21239

Sprzedam sklep internetowy antykwariat księgarnia książki


Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

Sprzedam sklep internetowy - antykwariat / księgarnia

Sprzedam gotowy biznes - internetowa sprzedaż książek, komiksów itp. Oferta dla osoby zaczynającej od zera lub dla właściciela sklepu stacjonarnego jako rozszerzenie działalności. Zależnie od własnego zaangażowania i kierunku dalszego rozwoju sklepu - dochód od kilku tysięcy miesięcznie wzwyż.

Sklep działa na bieżąco, więc jest do przejęcia. Sprzedaż towaru od pierwszego dnia handlu. W sklepie wszystko ustawione, wprowadzone. Kilka zaoszczędzonych lat pracy.

Oferta obejmuje:
- Sklep internetowy - działający od pięciu lat, szybki, bezawaryjny, o nienagannej opinii, z wdrożonym indywidualnym projektem graficznym. Baza klientów, opisów, zdjęć, szablonów. Zintegrowany z różnymi płatnościami, z allegro, ebay. Ustawione wszelkie niezbędne elementy, jak np. koszty wysyłek, opcje dostawy itp. Całość obsługi odbywa się z poziomu znakomicie zrobionego panelu admina.
- Aktywna domena pod nazwę sklepu (opłacona na bieżąco)
- Kilka tysięcy książek o wartości sklepowej ok. 25 000 zł.
- 14 regałów na książki
- Informacje - z nabywcą podzielę się swoim doświadczeniem, podpowiem jak ten biznes prowadzić, jak dalej rozwijać, jak zapełnić sklep dużymi ilościami towaru po niskich kosztach.

Praca przyjemna, sprawiająca satysfakcję, do ogarnięcia także przez osoby bez doświadczenia w podobnej działalności.
Sprzedaję, ponieważ równolegle rozwijam działalność w innej branży i zaczyna mi brakować czasu na prowadzenie wszystkiego jednocześnie.
Oferta wyłącznie dla osób chcących prowadzić taki biznes. Nie dla firm skupujących sklepy itp.

Cena za wszystko powyższe to 14 tysięcy złotych. Okazja.
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny (692902718), najchętniej w godzinach 14-22.

Kontakt:Częstochowa
śląskie
Nr telefonu: 692902718
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Rafał
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  14 000 zł
Sprzedam sklep internetowy antykwariat księgarnia książki


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.