Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-01-29 | Odsłon: 71
ID ogłoszenia: 21746

Książka - Gramatyka j. niemieckiego z ćwiczeniami + Gratis

Dodane przez: Marzenka

Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

Witam.

Mam do sprzedania Gramatykę języka niemieckiego z ćwiczeniami, dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Do tego w komplecie podręczny słownik niemiecko-polski

i polsko-niemiecki,liczy 55000 haseł, jest nowy, kupiony w księgarni (kosztował 49zł).

Zawiera także:

- wzory listów i dokumentów,

- krótka gramatykę,

- starą i nowa pisownię,

- informacje kulturowe,

- omówienie pułapek językowych itd.

Do tego jako GRATISY dodam:

- dwie książki z ćwiczeniami i płytami cd pt:"Alles klar",

to również kurs dla początkujących,

- TANGRAM 1A, jest to podręcznik i ćwiczenia dla osób bez

znajomości podstaw języka.

Ja mam już dorosłe dzieci, a ponieważ wiem, że książki językowe są bardzo drogie, dlatego polecam i zachęcam do jej zakupu.

Odbiór osobisty we Wrocławiu lub wysyła.

PS

Jestem fotografem i zdjęcia przedstawione w ogłoszeniu

w 100% odzwierciedlają przedmiot sprzedaży.

Zostały wykonane w moim studiu fotograficznym i nie są

ściągnięte z katalogów ani ze stron sklepów internetowych.

Kontakt:Wrocław
dolnośląskie
Nr telefonu: 661-389-103
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Marzena
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  50 zł
Książka - Gramatyka j. niemieckiego z ćwiczeniami + GratisKsiążka - Gramatyka j. niemieckiego z ćwiczeniami + GratisKsiążka - Gramatyka j. niemieckiego z ćwiczeniami + Gratis


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.