Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-07-25 | Odsłon: 52
ID ogłoszenia: 26385

Pneumatyczna podwójna Prasa termotransferowa TPD7 2x 40cm x


Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Nowa Podwójna Pół-Automatyczna Prasa TPD7 firmy Secabo jest przeznaczona dla średnich i dużych transferów. Wykorzystywana do typowych metod nadruku. Profesjonalnie i z dokładnością.

Secabo TPD7
Nowa podwójna pół-automatyczna prasa termotransferowa TPD7 z Secabo jest przeznaczona dla średnich i dużych transferów. Wykorzystywana do typowych metod nadruku - profesjonalnie i z dokładnością. Nacisk podwójnej prasy termotransferowej jest generowany za pośrednictwem sprężonego powietrza, co przekłada się na trwałe i powtarzalne wyniki. Dwie podstawowe płyty 40cm x 50cm są szerokie i wygodne. Miejsce do pracy dostosowujące się materiałów pod nadruku. Wyższa jakość i większa precyzja podczas transferu. Poziomy przesuwnej klapy górnej z płyty grzewczej mogą być łatwo regulowane bez przesunięcia. TPD7 może być opcjonalnie wyposażony w szybki system wymiany płyt grzejnych i dodatkowe płyty.
Prasa wymaga podłączenia kompresora

UWAGA!
Wszystkie prasy są objęte "SECABO Assistance", pozwalającym na natychmiastowe wypożyczenie nowej maszyny w przypadku uszkodzenia już posiadanej w wyniku nieszczęśliwego wypadku i zdarzeń losowych.

Cyfrowy wyświetlacz
Czas i temperatura są ustawiane za pomocą jednego cyfrowego wyświetlacza
Bezpieczne użytkowanie
Bezpieczeństwo i jakość urządzeń jest stale kontrolowana przez
Niemieckie normy bezpieczeństwa
Zmienny nacisk
Nacisk można łatwo regulować - w zależności od technologii oraz materiału.
Wymienne płyty grzewcze
Szybki system wymiany Secabo oraz wymienne płyty grzewcze
Dokładne rozkładanie temperatury
Wysokiej jakości płyta grzewcza zapewnia dokładne rozłożenie temperatury na całej jej powierzchni.
Automatyczne otwieranie
Ta prasa dzięki funkcji AUTO-OPEN sama otwiera się po upływie wyznaczonego czasu wgrzewania.
Dwie płyty robocze
Dzięki zastosowaniu 2 płyt grzewczych, wzrasta produktywność obszaru roboczego.
Małe wahania temperatury
Kontrolery temperatury ograniczają wahania temperatury do minimum.

Dane techniczne
prasa: Secabo TPD7 / pół-automatyczna
typ: pneumatyczna podwójna prasa
obszar roboczy: 2 x 40cm x 50cm
max temperatura: 230°C
max czas: 99s
max nacisk: 480g/cm2
ustawienia nacisku: ustawienia nacisku pneumatycznego
max. pneumatyczny nacisk: 10bar
zasilanie: 230V / 50Hz - 60Hz, 2,5kW
środowisko: +5°C - +35°C / 30% - 70% wilgotności
Waga: 95kg
wymiary (szer. x wys. x głęb.): 100cm x 68cm x 75cm
w skłąd zestawu wchodzi: Prasa, kable zasilające, mocowanie do kompresora, instrukcja

cena 8360 zł zapraszamy na www.e-logosmedia.pl

Kontakt:


Podolska 18
Nysa
opolskie
Nr telefonu: 531011619
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Natalia Stępniowska
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  8 360 zł
Pneumatyczna podwójna Prasa termotransferowa TPD7 2x 40cm xPneumatyczna podwójna Prasa termotransferowa TPD7 2x 40cm x


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.