Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2015-03-06 | Odsłon: 88
ID ogłoszenia: 1622

Reklamobile - reklama mobilna - przyczepy reklamowe

Dodane przez: Reklamobile

Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Szukasz skutecznej reklamy? Docieramy z przekazem gdzie chcesz i kiedy chcesz. Reklama mobilna na przyczepach reklamowych to efekt wizualny i dźwiękowy. Realizujemy kampanie na terenie całego kraju w interesującym Cię terminie i lokalizacji. Służymy doradztwem przy planowaniu kampanii, jej intensywności i czasu trwania. Nasze wieloletnie doświadczenia przy organizowaniu kampanii dla Klientów z każdej branży pozwala na szybkie i profesjonalne zorganizowanie akcji wizerunkowo-sprzedażowej.

Oferujemy kompleksową obsługę kampanii mobilnych:
- przygotowanie projektu graficznego
- wydruk plakatów/banerów
- wyklejenie nośników
- ekspozycję mobilną
- przygotowanie spotu reklamowego
- raport po zakończeniu kampanii

Usługi dodatkowe:
- organizacja eventów, hostessy, gopostery, rowery reklamowe
- produkcja nośników niestandardowych
- produkcja i serwis billboardów


Zapraszamy do kontaktu:

www.reklamobile.pl
Tel. 600 274 483

Kontakt:
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Reklamobile
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Reklamobile - reklama mobilna - przyczepy reklamowe


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.