elektromechanik - praca od zaraz

1 zdjęcie
Darmowe
ID #501
Odsłon : 7 / Zmodyfikowany 3 miesięcy temu
HR Work Force (APT 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy.
Obecnie dla Naszego Klienta, renomowanej firmy z branży spożywczej, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku elektromechanik
Lokalizacja: Warka

Zakres obowiązków:
• Nadzorowanie linii produkcyjnej w zakresie konserwacji, diagnozowania i usuwania awarii urządzeń,
• Monitorowanie procesu technologicznego produkcji,
• Zapewnienie ciągłości funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych,
• Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami,
• Dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie stanowiska pracy.

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie techniczne,
• Uprawnienia SEP,
• Znajomość układów elektrycznych i automatyki przemysłowej,
• Doświadczenie przy obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych – minimum rok,
• Gotowość do pracy zmianowej,
• Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych bądź gotowość do jego wyrobienia.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
• Umowę o pracę,
• Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności ,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem strony lub o kontakt telefoniczny: 665 797 398
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.)
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy