Sprzątanie hotelu - Bawaria

Proszę o kontakt
ID #166
Opublikowany 1 tydzień temu
Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko Pracownika sprzątającego. Klient świadczy usługi utrzymania czystości w hotelach.

Rozpoczęcie zlecenia: 20.05.2019r.

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
-Możliwość długotrwałej współpracy
-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
-Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zakres obowiązków:
-utrzymanie czystości w pokojach oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-znajomość języka Angielskiego lub Niemieckiego (min A2)
-punktualność

Proszę o kontakt pod numerem: 504 293 615

Dodatkowe informacje

Strona www: Mazowiecka 25

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy