Operator maszyn do pakowania (k/m)

Lublin Dodane : Październik 9, 2019 ID #1490 Odsłon: 5, dzisiaj 0

Miejsce pracy Bad Bentheim

Zakres obowiązków:

  • Ustawianie parametrów oraz obsługa maszyn do pakowania

  • Ciągłe doskonalenie i optymalizacja procesów produkcji pod względem efektywności oraz jakości

  • Nadzorowanie procesów produkcji, unikanie zastojów

  • Przeprowadzanie codziennej konserwacji maszyn oraz dokonywanie drobnych napraw

  • Współpraca z kierownikami zmiany oraz pracownikami produkcji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na dłuższy okres

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 12,50 € - 14,50 € brutto/h w zależności od doświadczenia + dodatki

  • Szkolenie wdrożeniowe

  • Różnorodne możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy w zakładzie przemysłowym oraz zdolności technicznych

  • Rzetelności, dyspozycyjności, umiejętności pracy w grupie

  • Dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego – wymóg konieczny

  • Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy

  • Prawa jazdy kat. B