Praca w sprzedaży - Account Manager esprzedawca.pl

1 zdjęcie
1.00 PLN
ID #1283
Odsłon : 4 / Opublikowany 2 tygodni temu

Dla naszego klienta poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Account Manager

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy handlowca który aktywnie wesprze firmę w sprzedaży usług internetowych.

Korzyści

   Umowa o pracę lub współpraca B2B

   Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

   Nowoczesne narzędzia pracy

   Profesjonalne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

Wymagania

   Doświadczenie w sprzedaży B2B min. 2 lata

   Wykształcenie min. średnie

   Doskonała organizacja pracy

   Zorientowanie na cel

   Umiejętności negocjacyjne

Aplikować można pod adresem: https://www.esprzedawca.pl/praca/account-manager/

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy