Szukaj: Kategoria Region zaawansowane

Regulamin portalu ogłoszeniowego fanty24.pl


Zasady publikowania ogłoszeń w serwisie fanty24.pl

 1. Serwis ogłoszeniowy fanty24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń.
 2. Zamieszczanie ogłoszeń w serwisie fanty24.pl jest bezpłatne.
 3. Zabrania się umieszczania w treści ogłoszeń drobnych reklamy innych serwisów ogłoszeniowych poprzez podanie ich nazwy.
  Adresy takie będą z treści ogłoszeń usuwane.
 4. Zabrania się kopiowania treści ogłoszeń i zdjęć zawartych w serwisie fanty24.pl.
  W przypadku stwierdzenia takiego postępowania zostaną podjęte odpowiednie kroki w celu ochrony ogłoszeniodawców przed nieuczciwymi praktykami handlowymi.
 5. Treść ogłoszenia powinna być zgodna z normami prawno-etycznymi obowiązującymi w Polsce.
 6. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń dotyczących sprzedaży przedmiotów, którymi obrót jest prawnie zakazany, a w szczególności pochodzących z przestępstwa.
 7. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń - materiałów o treści naruszających prawo lub dobre obyczaje.
 8. Administracja zastrzega sobie prawo usuwania / blokowania treści sprzecznych z polityką serwisu bez podania przyczyny.


Polityka prywatności

 1. Serwis ogłoszeniowy fanty24.pl nie gromadzi innych danych osobowych użytkowników korzystających z serwisu niż te, które są zawarte w treści ogłoszeń i publikowane w serwisie fanty24.pl.
 2. Serwis ogłoszeniowy fanty24.pl nie przetwarza posiadanych danych o użytkownikach i nie wykorzystuje ich w innych celach niż publikacja ogłoszeń na stronach serwisu.
 3. W serwisie zainstalowana jest do celów statystycznych usługa Google Analytics (zbieranie danych o parametrach sieci i operatora odwiedzających serwis, lokalizacji hosta zdalnego, częstotliwości wizyt, czasu trwania wizyty, stron wejścia i wyjścia, odesłaniach z innych miejsc w sieci Internet itp. Usługa ta nie gromadzi danych osobowych użytkowników korzystających z serwisu.


 


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.