MuscleMan - Kapsułki na przyrost masy mięśniowej

To jest link do sklepu : najlepsze-suplementy-zdrowia6.webnode.page/l/muscleman/

Uprzejmię proszę osoby zainteresowane o korzystanie ze strony sklepowej po wyżej.

Skład MuscleMan

MuscleMan jest naturalnym lekarstwem na wzrost mięśni. Skład MuscleMan to kombinacja w pełni naturalnych składników o bogatej zawartości substancji bioaktywnych. MuscleMan jest najlepszy ze wszystkich i bezpieczny.

MuscleMan jest w pełni bezpieczny i doskonale wchłaniany przez ludzki organizm. Stosowanie MuscleMan z innymi środkami nie powoduje wystąpienia żadnych negatywnych konsekwencji zdrowotnych.

Stosowanie MuscleMan polega na przyjmowaniu go doustnie, popijając je około 300 ml wody. Zalecana dawka to 3 kapsułki dziennie. Można je brać jednocześnie o różnych porach dnia, np. rankiem, w południe i wieczorem. Jeśli zajdzie konieczność także przed treningiem, podczas spożywania posiłków lub przekąsek.

Jeśli chodzi o okres, przez jaki powinniśmy przyjmować MuscleMan, nie ma minimalnego ani maksymalnego okresu zalecanego przez sprzedawcę. Najczęściej suplementy można brać bez nadzoru medycznego przez okres 3-4 tygodni. Jeśli jesteśmy zdrowi, można je przyjmować przez wiele miesięcy. Konieczne jest w tym czasie zrobienie małej przerwy w przyjmowaniu.

Kategoria ogłoszenia : Fitness i siłownia

Cena : 137.00 PLN
Miasto : Poznań
Dodał : Gość
Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen