Posadzki, wylewki anhydrytowe, styrobetony - tanio, fachowo

1 zdjęcie
100.00 PLN
ID #485
Odsłon : 5 / Opublikowany 3 miesięcy temu
Posadzki anhydrytowe to idealne rozwiązanie zabudowy systemu ogrzewania podłogowego. Mają zastosowanie w budynkach mieszkalnych, biurowych i budynkach użyteczności publicznej. Dzięki szybkiemu procesowi nagrzewania podłogi pomogą obniżyć koszty ogrzewania domu.

Jesteśmy firmą zajmującą się wylewaniem posadzek anhydrytowych. Współpracujemy z niemiecką firmą Wolplan. W swojej ofercie mamy wysokiej jakości,czyste biologicznie materiały, które posiadają certyfikat europejskiej firmy EMICODE CE1 PLUS. Są to materiały naturalne i syntetyczne. Nie zawierają substancji rakotwórczych, mutagennych lub działających szkodliwie na rozrodczość. Wybierając naszą posadzkę zapewnią Państwo zdrowie i bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie.Posadzka anhydrytowa jest bardzo wytrzymała i posiada wysokie parametry przewodzenia ciepła. Jest idealna na ogrzewanie podłogowe. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas, ponieważ optymalną temperaturę posadzka osiągnie w nieco ponad godzinę.

Dodatkowe informacje

Strona www: www.gposadzki.pl

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Dodaj komentarz
  Tomasz
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Poland
  świętokrzyskie
  Wielkopole
  Polna 12
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Tomasz
  Kraj Poland
  Województwo świętokrzyskie
  Adres Wielkopole
  Typ Prywatny
  Telefon 51264xxxx
  Posadzki, wylewki anhydrytowe, styrobetony - tanio, fachowo - 1/1
  Posadzki, wylewki anhydrytowe, styrobetony - tanio, fachowo
  Posadzki anhydrytowe to idealne rozwiązanie zabudowy systemu ogrzewania podłogowego. Mają zastosowanie w budynkach mieszkalnych, biurowych i budynkach użyteczności publicznej. Dzięki szybkiemu procesowi nagrzewania podłogi pomogą obniżyć koszty ogrzewania domu. Jesteśmy firmą zajmującą się wylewanie...
  100.00 PLN