Ogłoszenie dodane : Maj 2, 2023

Pogrzeby Cmentarz Komunalny Kalisz

Cena : 100.00 PLN
Opis oferty :

Zakład Pogrzebowy HEBAN to firma rodzinna. Powstała ona w 1978 . Od samego początku istnienia zadaniem naszej firmy jest służenie profesjonalną pomocą w kwestiach pogrzebowych, głównie mieszkańcom Kalisza, okolic oraz całego województwa wielkopolskiego.


W Kaliszu posiadamy nowoczesny Dom pogrzebowy, który znajduje się przy ul. Poznańskiej 2 . Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy również chłodnie i sale pożegnań na Cmentarzu Komunalnym.


Oferujemy również usługę kremacji na Cmentarzu Komunalnym w Kaliszu.


Zakład Pogrzebowy HEBAN organizuje uroczystości pogrzebowe głównie na Cmentarzu Komunalnym, Miejskim, Tyniec, Zagorzynek oraz na innych nekropoliach Kalisza i okolic.


Nasz zakład pogrzebowy od wielu lat zajmuje się kompleksową organizacją uroczystości żałobnych na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Poznańskiej w Kaliszu. Mamy doświadczenie w organizacji pogrzebów wszystkich typów: religijnych i świeckich – troszcząc się o ich odpowiednie przygotowanie oraz przeprowadzenie.


Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania, które mogą się Państwu nasunąć. Jeśli trzeba – kompetentnie doradzimy, a także zadbamy o realizację poszczególnych etapów pogrzebu zgodnie z ustaleniami dokonanymi w czasie spotkania i rozmowy z Rodziną Osoby Zmarłej lub innymi organizatorami pogrzebu.


https://pogrzebycmentarzkomunalny.pl 


Id ogłoszenia : 19084 Liczba odsłon: 276, dzisiaj0